Sada dřevěných masážních válců na nohy i tělo - 30 x 17 cm
Kód: K1097
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Sada masážních dřevěných válečků v podstavci vyrobený z masivního bukového dřeva s frézovanými drážkami pro masírování ploch nohou ale také celého těla. Masážní přístroj, ve kterém můžete válečky vytahovat a masírovat s ním další části těla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Materiál: | Buk |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Délka: | 17 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
