Sada dřevěných Vánočních zápichů (6ks), 10x4 cm
Kód: KP0005
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěná sada Vánočních zápichů s vánočním motivem je ideální dekorací pro Štědrovečerní večeři a pro stolování jiný pokrmů.
Tyto zapichovátka jsou také vhodné jako dekorace do truhlíků, adventního věnce a jiných vánočních dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | DOZ80 |
| ? Šířka: | 10 cm |
| ? Délka: | 4 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | B/07/01 |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.