Úschovný dřevěný box 30x20x14 cm - Přírodní
Kód: K1003



Detailní popis produktu
Bedýnky a boxy jsou výborným pomocníkem na přepravu i skladování. Jsou kompaktní, dají se poskládat na sebe a díky vykrojeným úchytkám i snadno přenášet. Navíc jejich výroba je šetrná k životnímu prostředí. Takže říkáme stop plastovým přepravkám! Teď frčí dřevo.
Dřevěný box je kvalitně zpracován a proto ihned připraven k použití. Dřevo není nijak ošetřené, takže je jen na vás jestli si jej necháte v této přírodní variantě nebo ho upravíte.
Bedýnky a boxy vyrábíme ve více velikostech i variantách. Pokud hledáte jiný rozměr nebo byste chtěli třeba natřenou variantu, navštivte kategorii Dřevěné bedýnky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ozdoby a kování |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | SK1 |
| Materiál: | Masiv |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Délka: | 20 cm |
| ? Výška: | 14 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/08/05 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.