Závěsná cedulka SRDCE - Miluji život, 18x21 cm, přírodní
Kód: KP9922
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Závěsná dřevěná cedulka ve tvaru srdce s nápisem MILUJI ŽIVOT, PROTOŽE MI DAL TEBE. MILUJI TEBE, PROTOŽE TY JSI MŮJ ŽIVOT, vyrobená z březové překližky bude krásně zdobit Vaší domácnost. Ideálním dárkem pro partnera nebo partnerku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Valentýn |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| ? Šířka: | 18 cm |
| ? Délka: | 21 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Valentýn |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
