Dřevěná skříňka na klíče - 30x20 cm
Kód: K1460
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěná schránka na klíče, která dokonale provoní Váš domov.
Skříňka je ze zadní strany navrtána pro pověšení na zeď.
Vnitřek vybaven metalovými háčky pro zavěšení klíčů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro muže |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | SNP01 |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Délka: | 20 cm |
| Hloubka: | 6 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| SKU: | D/07/01 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
8 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.