Vypalujeme do dřeva na míruFiremní krabičky se zabývají technologií laserového gravírování (vypalování) do dřeva, výsledkem jsou dokonalé gravírované ozdobné nápisy či jiné texty, loga, symboly, ornamenty nebo obrázky na jakýkoliv dřevěný produkt z naší nabídky.

Pro vytváření ozdobných nápisů, ornamentů či symbolů do dřeva dříve rytci používaly různé typy ručních rydel. Později se práce rytců začala orientovat na výrobu reklamních a informačních tabulí. Dnes se uplatňují moderní způsoby gravírování, které nahrazuje tradiční ruční rytí.

IMG_0173
 

 

Naše firma se vypalováním pomocí laseru, do organického materiálu jenž je dřevo, zaobírá již pět let. Myšlenka začít gravírovat do dřeva vznikla spontánně a stejně nečekaně jako vznikly všechny skvělé nápady velkých myslitelů. Za pět let zkušeností jsme měli možnost spolupracovat s velkými celosvětovými firmami, ale především s Vámi, našimi zákazníky.

 

partneri-fk


V naší dílně provádíme gravírování pomocí nejmodernější technologie, která je založena na odpaření materiálu do hloubky. Na našich webových stránkách si můžete vybrat z naší nabídky dřevěných produktů (krabičky a bedýnky různých tvarů a velikostí, záložky, ozdoby aj.), do kterých lze vypálit téměř cokoliv. Výsledek laseru je přesný a trvalý, lze ho odstranit pouze hrubou silou. Další příjemnou vlastností je rychlost a flexibilita, tudíž neexistuje skoro žádné omezení ve Vaší fantazii.

Dřevěnými výrobky můžete obdarovat své blízké, rodinu nebo oslavence. Svým jedinečným a originálním dílem můžete ozvláštnit každou významnou událost ve Vašem životě či si udělat jen tak radost dekorací do bytu.

Na přání gravírujeme na naše dřevěné produkty již od jednoho kusu.

Jak po technické, tak po estetické stránce je laserové gravírování tou správnou volbou!

 

Máte jakoukoli představu o výrobku, který lze vyrobit pomocí našeho stroje?

Neváhejte nás kontaktovat, vymyslíme společné řešení!

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

💥EXTRA SLEVA 15% POUZE DNES na VŠE! s kódem: EXTRA15💥