Dřevěný ozdobný svícen (vánoční) - 10x10 cm
Kód: KP1866
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Jednoduchý a moderní svícen ze dřeva vyrobený pomocí laserového gravírování.
Dopřejte si k odpočinku i krásný efekt díky výřezu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svícny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | LAMP8 |
| ? Šířka: | 10 cm |
| ? Délka: | 10 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/09/06 |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
