Dřevěná hračka (autobus) - 29x9x10 cm
Kód: K1919
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěný autobus se stane oblíbenou hračkou vašich ratolestí.
Je to klasická hračka pro děti, se kterou si pěkně vyhrají.
Dodávána v přírodní variantě, takže si jej děti mohou dozdobit podle vlastní fantazie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malého milovníka aut |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | ZPD15 |
| ? Šířka: | 29 cm |
| ? Délka: | 9 cm |
| ? Výška: | 10 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| SKU: | C/04/05 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
6 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
