Dřevěná hračka (kamion) -33x6x11 cm
Kód: K1909
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Dřevěný kamion se stane oblíbenou hračkou vašich ratolestí.
Je to klasická hračka pro děti, se kterou si pěkně vyhrají.
Dodávána v přírodní variantě, takže si jej děti mohou dozdobit podle vlastní fantazie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle & hlavolamy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | ZPD08 |
| ? Šířka: | 33 cm |
| ? Délka: | 6 cm |
| ? Výška: | 11 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| SKU: | C/02/03 |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.