Dřevěný stojan na vizitky 5x2x1,5 cm
Kód: K27401
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěný stojan na vizitky, viněty, karty a další malé dokumenty.
Ideální pomocník pro uspořádání vizitek nebo k označení míst hostů u stolu.
Tento krásný stojan je vyroben z pevného bukového dřeva. Na stole bude dřevěný stojánek na vizitky působit nádherně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Materiál: | Buk |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Svatba |
| Šířka řezu: | 1 mm |
| Hloubka: | 1,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
