Krabice klopová - 3vrstvá lepenka 30 x 30 x 20 cm
Kód: K1965
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Vnitřní rozměry : 29,4 x 29,4 x 19 cm
Barva : hnědá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ozdoby a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | WPS294X294X190HHB |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Délka: | 30 cm |
| ? Výška: | 20 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.