Krabice klopová - 3vrstvá lepenka 60 x 40 x 40 cm
Kód: K1967
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Vnitřní rozměry : 59,4 x 39,4 x 39 cm
Barva : hnědá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ozdoby a figurky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | WPS594X394X390HHB |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Délka: | 40 cm |
| ? Výška: | 40 cm |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Velikost: | XL (nad 50 cm) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.