Kroužek s řetízkem
Kód: K3006
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Kroužek s řetízkem
z poniklované mosazi, bez olova. Základny vyrobené z nejkvalitnějšího materiálu. Jsou odolné a pevné, s úhledným, jemným vzhledem. Jsou ideální pro materiály jako plast, modelovací hmota, kov, překližka atd.
z poniklované mosazi, bez olova. Základny vyrobené z nejkvalitnějšího materiálu. Jsou odolné a pevné, s úhledným, jemným vzhledem. Jsou ideální pro materiály jako plast, modelovací hmota, kov, překližka atd.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro muže |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Celková délka: | 5,3 cm |
| Průměr kolečka: | 2,5 cm |
| Tloušťka kolečka: | 2 mm |
| Šířka článku: | 4 mm |
| Tloušťka článku: | 1 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.