Kroužkový pořadač - vazba, 12,5 x 2 x 2 cm
Kód: K3041
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Kroužkový pořadač je praktický kancelářský nástroj určený k organizaci a uchovávání dokumentů. Tento pořadač je vybaven robustními kovovými kroužky, které umožňují snadné přidávání, odebírání a uspořádání listů papíru.
Kroužkový pořadač je ideální pro použití v kanceláři, škole nebo doma, kde usnadňuje systematizaci poznámek, smluv, prezentací či jiných důležitých dokumentů.
Kroužkový pořadač je ideální pro použití v kanceláři, škole nebo doma, kde usnadňuje systematizaci poznámek, smluv, prezentací či jiných důležitých dokumentů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Firemní reklamní předmět |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | x115 |
| ? Šířka: | 5 cm |
| ? Délka: | 2 cm |
| ? Výška: | 2 cm |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Velikonoce |
| Velikost: | Malá (do 15 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
