Dřevěná krabička se sponou na kapesníky - Bílá 26x14x8 cm
Kód: K1146Podrobný popis
Do této krabičky na kapesníky vložíte balíček kapesníků opravdu jednoduše, její víko je totiž na pantech.
Krabička je ošetřená bílým lakem.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ozdoby a kování |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | PD81 |
| Šířka: | 26 cm |
| Délka: | 14 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Barva: | Bílá |
| Personalizace: | Bez gravírování |
| Příležitost: | Vánoce |
| SKU: | D/01/02 |
| Velikost: | Střední (15–30 cm) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
11 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.