Dřevěná dárková karta na peníze - Všechno nejlepší k narozeninám s věnováním
Kód: KP7013/01
Ověřeno zákazníky
Více než 400+ recenzí

Pečlivě zabaleno
Proti poškození při přepravě

Česká firma
S dlouholetou tradicí

Garance nejnižší ceny
A to se vyplatí
Detailní popis produktu
Blíží se narozeniny a nevíte, jaký dárek by potěšil vašeho blízkého? Darujte peníze originálně a stylově! Tato dřevěná dárková kartička udělá radost každému obdarovanému.
🍀 Originální forma darování peněz
🪵 Kvalitní březová překližka (3 mm)
🎗 Šňůrka součástí (1x 40 cm)
Vlastnosti produktu
- Bankovka se vloží mezi dvě kartičky
- Zavázání pomocí přiložené šňůrky
- Otvor pro stuhu: 5 mm (možno použít vlastní)
- Vyrobeno v České republice 🇨🇿
- Praktické i krásné Skvělý způsob, jak darovat peníze jinak.
- Ruční česká výroba Každý kus je vyroben s péčí v ČR.
- Vhodné pro každou příležitost Ideální dárek k narozeninám, svatbě nebo jiné slavnosti.
🎁 Překvapte dárkem s nápadem
Bankovky nejsou součástí výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárkové karty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Materiál: | Překližka |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příjemce: | Miminko |
| Příležitost: | Vánoce |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Celková šířka: | 9,9 cm |
| Celková výška: | 12,8 cm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
