Dřevěný nosič na pivo s celokovovým otvírákem + 6ks podtácků -Různé druhy - 32x26x16 cm, Přírodní
Kód: K1191/01/KOV K1191/02/KOV K1191/03/KOV K1191/04/KOV K1191/05/KOV K1191/06/KOV K1191/07/KOV K1191/08/KOV K1191/09/KOV K1191/010/KOV K1191/011/KOV K1191/012/KOV K1191/014/KOV K1191/015/KOV K1191/016/KOV K1191/017/KOV K1191/018/KOV K1191/019/KOV Zvoľte variantPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krabičky na pivo |
|---|---|
| Materiál: | Masiv |
| Šířka: | 32 cm |
| Délka: | 26 cm |
| Výška: | 16 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Personalizace: | S gravírováním |
| Příležitost: | Narozeniny |
| Velikost: | Velká (30–50 cm) |
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.